YÖNETİM KURULU BAŞKANINI DUYGULANDIRAN MANZARA!

Yurtiçi ve yurtdışı bayilerini İstanbul boğaz safarisinde buluşturan Elvan Grubu, 2023 hedefi olan 1 milyar dolarlık ciroyu daha yükseklere çıkarmayı seslendirmeye başladı.

Elvan Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kadiroğlu, iş ortaklarının daha yüksek hedefleri dile getirmesi üzerine duygulandı ve kürsüde bir ara duraksadı.

Tüm dünyadan bayilerle...

BU BİR BAŞLANGIÇ!

SwisOtel’de yapılan toplantıda Elvan Grubu Başkanı Hidayet Kadiroğlu genel bir sunuş yaptı, Eskişehir Genel Müdürü Nevzat Çelik yatırımla ilgili özellikle teknik detayları anlattı, Pazarlama Müdürü Tarık Muhaffel ise pazar ve hedefler konusunda bilgilendirmelerde bulundu.

Elvan Grubu Başkanı Hidayet Kadiroğlu, 1952 yılında kurulan Elvan tarihindeki ilk basın toplantısını gerçekleştirdiklerini söyledi. Hidayet Kadiroğlu, bunun bir başlangıç olduğunu ve önümüzdeki dönemde bu tarz basın buluşmalarının süreceğini kaydetti.

Tek hatta en büyük kruvasan tesisini kurdu

Sıralamadan yeni döneme geçiş…

Elvan Grubu Başkanı Hidayet Kadiroğlu, Elvan kurumsal tarihinde yeni bir dönemin başladığını açıkladı. Türkiye’de ve dünyada sıralamalara giren Elvan’ın yeni dönemde ilk ve enleri gerçekleştiren bir konuma geldiğini vurgulayan Hidayet Kadiroğlu, konuyla ilgili açıklaması

Sıralamadan yeni döneme geçiş...